אודות

אודותיי

שמי כפיר לב סיני, ואני נשוי לאשתי. אני אבא לשלושת ילדי. אני יליד 1979 והילדים שלי נולדו ב-2006, 2008, 2011 (ככה אני לא צריך לעדכן כל שנה את הגילאים שלנו). אני עובד כיום בחברת מידרג בניהול הצוות העסקי.

למה לדבר על אבהות

בשלושה משפטים קצרים:

  • כי אני הורה
  • כי הילדים שלי מדהימים
  • כי זה ערך גבוה מאוד בחיים שלי, או במילים אחרות: בעדיפות עליונה מעל הקריירה (או לפחות ככה אני מצהיר, וניתן לתת מודע שלי לעשות את שלו).

מה תמצאו באתר

אחד החלקים העיקריים של האתר הוא הבלוג והפוסטים הכתובים בו. כמו כן, אני מתחיל פרוייקט מרגש שנקרא "להיות אבא טוב יותר" שהוא למעשה מסע שאני מקווה שיצטרפו אלי עוד רבים וטובים ובעצם גם רבות וטובות. מטרת המסע לחקור את כל מה שאני חושב שיביא אותי להיות אבא טוב יותר. ולאחר כל חקירה אני אטיל על עצמי משימות ואדווח עליהן. חלק מהמשימות יבואו מכם ואם אני ארגיש שהן יעזרו לי להשיג את המטרה אז גם הן תהיינה חלק מהמסע שלי.

לאט לאט אוסיף עוד מחקרים ועוד נושאים לא פתורים בחקיקה או בעצם במדיניות של מדינת ישראל כלפי מעורבות של אבות בחיי משפחתם.

הייתי רוצה לשים דגש גם על פעילויות שניתן לאבות לבצע עם הילדים שלהם ולהעמיק את הנושא שנקרא זמן איכות והתקשורת בין האב והילדים.

 

במה אתם יכולים לתרום

אני מחפש בנרות אבות נוספים שמעוניינים לכתוב לאתר. אפשר לכתוב על נסיונם האישי עם הילדים, על פעילויות לזמן איכות, על מחשבות והגות בנושא, מזוית אישית, פסיכולוגית, מחקרית מה שבא לכם. בעיקר חסר באתר חומר ופוסטים על ומאת אבות טריים. אבל כל מי שרוצה לעלות לבמה ולהשמיע את קולו – יותר ממוזמן. 

אם ראיתם מאמר חשוב שאתם מעוניינים לתרגם ולהעלות – יאללה, תעשו את זה. 

עיצוב האתר ושידרוגו

כמו שאתם רואים כרגע האתר נראה הכי פשוט שבעולם. כל מי שמוכן לתרום מחוכמתו או כשרונו יותר ממוזמן לגרום לאתר הזה להיראות טוב יותר.

אז לחיי האבהות!!!

כפיר

נ.ב.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל: kfir.levsinai [@] gmail.com או שתחפשו אותי בפייסבוק עם השם שלי בעברית. 

אודות המחבר

כפיר לב סיני הוא אבא לשלושה ילדים שהחליט שבשביל להיות אבא טוב יותר הוא צריך לכתוב על זה. כמה שיותר. תוכלו ליצור איתו קשר ב-Google+ אבל בעיקר בפייסבוק.