תכנית חדשה להנחיית אבות

איזה כיף להם!

אני מאוד מאוד מתרגש לשתף אתכם במשהו חדש, כיוון חדש, שאני מתחיל לפנות אליו (ואולי זה יעניין גם אנשים שאתם מכירים).

ביום עיון על אבהות וגבריות שהייתי לפני שבוע וחצי בתל אביב, פגשתי את ד״ר אורן גור שארגן את היום הזה, ופגשתי שם את ד״ר עלי כ״ץ, מי שכתב את ״אינטליגנציה אבהית״ ונחשב אבי התחום הזה בארץ. ופגשתי שם עוד אנשים נוספים.

הרגשתי בסופו של היום הזה התרוממות רוח אדירה. כל פעם שמישהו עלה על הבמה ודיבר, הרגשתי שהדיבור על האבהות מרעיד אצלי שני מיתרים. את המיתר שמחבר ביני ובין הילדים שלי, והמיתר שמחבר ביני ובין אבא שלי. הרגשתי שכל מי שישב בקהל, גם אצלו רועדים שני המיתרים האלו. הנושאים שעלו בהרצאות, שעלו בשיחות בהפסקות ובסדנה בסוף היום, היו כל כך נוגעים, מרגשים, אנשים שיתפו דברים שנדמה שלא היה להם איש לשתף אותו בהם. על אבא שלהם, על איך הם רואים את האבהות שלהם, הקשיים שלהם,

אורן גור סיפר על מעגלי הגברים שהוא עושה, בהם הוא יוצר מרחב חדש, שפה חדשה, שפה שגברים מרגישים חופשי להוציא דברים החוצה. כמו אורן, גם תמיר אשמן, דיבר על המהפכה השקטה שמתחילה לקרות, על המודעות שהולכת וגוברת, על השפה החדשה שהם מנסים ליצור.

בסוף היום הזה, גיליתי שיש תכנית חדשה בבית הספר לעבודה סוציאלית בתל אביב שנקראת ״להיות גבר – להיות אבא״ שמכשירה גברים להיות מנחי קבוצות, בדגש על נושאי הגבריות והאבהות.

נרשמתי לתכנית!

זו תכנית חדשנית, זה המחזור הראשון שלה, ואני הולך להשתתף בה. ֿ

הנה הפרטים שלה:  התכנית להיות גבר – להיות אבא, באתר בית הספר לעבודה סוציאלית תל אביב.

אני סופר מתלהב ומתרגש כבר להתחיל אותה. היא מתחילה לקראת סוף נובמבר. המרצים הקבועים והמרצים האורחים שבה מלהיבים לגמרי.

במהפכות כמו במהפכות – חייבים להדביק אחרים בעניין.

אז אם אתם מכירים מישהו שזה יכול לעניין אותו, אשמח שתשלחו לו.

אם יש למישהו שאלות, לפנות ישירות לד״ר אורן גור ותמיר אשמן.

ואפשר גם לשאול אותי בתור מי שנרשם לתוכנית והתרשם ממנה לטובה ממש.

עוד פוסטים קשורים:

אודות כפיר לב סיני

כפיר לב סיני הוא אבא לשלושה ילדים שהחליט שבשביל להיות אבא טוב יותר הוא צריך לכתוב על זה. כמה שיותר. תוכלו ליצור איתו קשר ב-Google+ אבל בעיקר בפייסבוק.